Course image INNOVET e-Course for Teachers TR
INNOVET Turkish

Bu e-kurs, derslerinizi oyunlaştırmanıza yardımcı olacak pratik rehberlik materyalleri, kaydedilmiş 5 web semineri ve 2 eğitim videosundan oluşmaktadır. Nasıl giriş yapacağınız, kurslar ve sınavlar oluşturacağınız ve çevrimiçi sınıfı nasıl yöneteceğiniz konusunda adım adım bir kılavuz bulacaksınız.

Kursa katılın ve mesleki gelişiminiz için bu fırsattan en iyi şekilde yararlanın!
Course image INNOVET Digital Advocacy TR
INNOVET Turkish

Dijital savunuculuk, fark yaratmak ve kamuoyunu etkilemek için güçlü bir araç haline geldi. Bu eğitim 15 oyunlaştırılmış dersten oluşmakta ve başarılı dijital savunuculuk kampanyaları oluşturmak ve uygulamak için adım adım bir yaklaşım sunmaktadır.

Sosyal medya, e-posta, web siteleri ve diğer dijital araçlar aracılığıyla nasıl destek oluşturacağınızı ve değişimi nasıl zorlayacağınızı öğrenmek için kursa katılın!

Course image INNOVET Environmental Awareness TR
INNOVET Turkish

(3R) REDUCE, REUSE, RECYCLE-ÇEVRE BİLİNCİ kursu size çevre sorunları ve geri dönüşümün atık maddelerin azaltılması üzerindeki etkisi hakkında genel bir bakış sunmaktadır. Bu kurs interaktif ve uygulamalı olacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle girdileriniz ve geri bildirimleriniz başarımız için kritik öneme sahip olacaktır.

Kursa katılın ve bu öğrenme ve büyüme fırsatından en iyi şekilde yararlanın!

Course image INNOVET Effective Communication TR
INNOVET Turkish

ETKİLİ İLETİŞİM kursu, yeni başlayanlardan uzman profesyonellere kadar her seviyedeki deneyime sahip kişiler için tasarlanmıştır. İster bir konaklama kuruluşunda, ister devlet kurumunda, ister sivil toplum kuruluşunda çalışıyor olun, etkili iletişim kurmak için gereken bilgi ve becerileri kazanacaksınız.

İletişiminizi durumsal gereksinimlere uyarlamak için kursa katılın!
Course image INNOVET Business Lab TR
INNOVET Turkish

Business Lab kursu, iş fikrinden başlayarak, ekonomik faaliyetlerin organizasyonu ve pazarlamadan bir iş planının hazırlanmasına kadar bir şirket kurmanın ana adımlarına genel bir bakış sunmaktadır. Bu kurs interaktif ve uygulamalı olacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle girdileriniz ve geri bildirimleriniz başarımız için kritik öneme sahip olacaktır.

Kursa katılın ve öğrenmek ve büyümek için bu fırsattan en iyi şekilde yararlanın!